sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Międzynarodowy salon samochodowy Frankfurt 2017: Renault i Dacia po raz kolejny zaskakują

Renault w ramach światowej premiery zaprezentuje Nowe Mégane R.S. Renault ukaże swoją wizję przyszłości w niespotykanej wcześniej formie. Dacia dokona odsłony nowej edycji Dustera na swoim całkowicie zmienionym i bardziej niż kiedykolwiek przyjaznym stoisku. Konferencję prasową Renault z udziałem Nico Hulkenberga, kierowcy Renault Sport Formula One Team, będzie można śledzić w dniu 12 września od godziny 9:50 (CET). Konferencja prasowa Dacii jest zaplanowana w tym samym dniu na godzinę 11:10 (CET).

Z okazji 67. edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, który odbędzie się w dniach 12-24 września br., Renault zaprezentuje w ramach światowej premiery Nowe Renault Mégane R.S. oraz Nową Dacię Duster.

Renault: zapoznaj się z naszą wizją przyszłości motoryzacji i Nowym Renault Mégane R.S.

Salon we Frankfurcie będzie okazją do zaprezentowania sportowych cech Nowego Mégane R.S., sygnowanego przez Renault Sport auta o rasowym designie i imponujących osiągach. Dla Renault salon będzie okazją do zaprezentowania na stoisku, w unikatowej formie, własnej wizji rozwoju motoryzacji do 2030 roku. Będzie to pierwsza taka prezentacja w historii targów motoryzacyjnych.

Konferencja prasowa Renault

12 września 2017 r., wtorek, godzina 09:50 (CET) w hali nr 8.
Prowadzący: Thierry Bolloré (dyrektor ds. konkurencyjności), Nico Hulkenberg (kierowca w zespole Renault Sport Formula One Team i doradca techniczny w zakresie Mégane R.S.) oraz Laurens van den Acker (dyrektor ds. designu).

Dacia: Nowy Duster jako sztandarowy model marki

Dacia w zupełnie nowej odsłonie zaprezentuje się na stoisku, tworzącym idealną oprawę dla Nowego, wyróżniającego się jeszcze atrakcyjniejszą stylistyką Dustera.

Konferencja prasowa Dacii

12 września 2017 r., wtorek, godzina 11:10 (CET) w hali nr 8.
Prowadzący: Jean-Christophe Kugler, dyrektor ds. operacji w Regionie Europy.

Dacia 05.09.2017


Copyrights 2017: www.millenium.pl