wersja rosyjska wersja angielska

Nowy Nissan Micra w specjalnej ofercie cenowej

Odważna stylistyka, nowoczesne wnętrze wykończone wysokiej jakości materiałami, dynamiczne osiągi oraz liczne technologie w jeszcze korzystniejszej cenie. Tak w skrócie można podsumować specjalną ofertę na nowego Nissana Micra. Ceny podstawowej wersji VISIA wyposażonej m.in. w 6 poduszek powietrznych, ESP oraz system wspomagania ruszania pod górę rozpoczynają się już od 43 990 złotych.

Oferta specjalna dotyczy wszystkich wersji wyposażenia, a co więcej nie jest ograniczona czasowo. W zależności od wybranej konfiguracji ceny katalogowe zostały obniżone od 2 000 złotych (VISIA/VISIA PLUS) do nawet 4 500 złotych (N-CONNECTA).

W rezultacie osoby poszukujące nietuzinkowego pojazdu z segmentu B będą miały do wyboru szeroki wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia wnętrza oraz wykorzystanych rozwiązań technologicznych. Przykładowo, dostępna od 53 490 złotych wersja N-CONNECTA napędzana jest przez dynamiczny silnik IG-T o mocy 90 KM, a jej standardowe wyposażenie obejmuje m.in. wbudowany system nawigacji NissanConnect z 7” ekranem dotykowym, klimatyzację, 16” felgi ze stopów metali lekkich, przednie lampy przeciwmgłowe oraz przyciemniane tylne szyby.

Zaoszczędzone pieniądze można wykorzystać np. na wzbogacenie swojego pojazdu o pakiet personalizacji wnętrza w kolorze pomarańczowym Energy lub niebieskim Power czy na przykład o pakiet technologii zwiększających bezpieczeństwo, jak system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych, system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, adaptacyjne światła drogowe czy system kamer 360°, który w czasie jazdy ostrzega o obiektach znajdujących się w martwym polu, a podczas parkowania informuje o poruszających się obiektach w najbliższym otoczeniu samochodu.

Ciekawym dodatkiem umilającym podróż może być także zaprojektowany specjalnie do modelu Micra wysokiej klasy system audio firmy BOSE z dodatkowym głośnikiem w zagłówku fotela kierowcy.
Korzystna cena w atrakcyjnym finansowaniu

„Poza ceną wyjściową klienci bardzo często zwracają również uwagę na sumę, za jaką będą mogli odsprzedać samochód. W przypadku Nissana Micra wartość rezydualna obliczana za okres 36 miesięcy przy 30 000 przejechanych kilometrów rocznie jest bardzo korzystna. Przykładowo dla wersji ACENTA 0.9 IG-T 90 KM wynosi 62,80%, przy średniej dla konkurencji na poziomie 57,42%. W rezultacie Micra jest bez wątpienia niezwykle atrakcyjną propozycją dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców planujących zakup pojazdu w segmencie B” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

Oferta specjalna wspierana jest przez atrakcyjne pakiety finansowania realizowane m.in. w ramach programu SELECT. Klienci indywidualni mogą nabyć samochód poprzez KREDYT SELECT, w którym rata zaczyna się już od 396 złotych brutto miesięcznie. Natomiast przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty LEASINGU SELECT, w którym miesięczna opłata rozpoczyna się od 233 złotych netto.

Nissan 26-09-2017

Redakcja:

Dariusz WołoszkaRobert Kulczyk


Nasi partnerzy:www.Auto.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjneAbarth

Alfa Romeo

Aston Martin

Audi

Bentley

BMW

Cadillac

Chevrolet

Chrysler

Citroen

Dacia

Dodge

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Infiniti

Jaguar

Jeep

Kia

Lancia

Land Rover

Lexus

Mazda

Mercedes

Mini

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Renault

Saab

Seat

Skoda

Smart

Subaru

Suzuki

Tata

Toyota

Volvo

Vw