sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Zupełnie nowy Lexus LS na nowo definiuje wizję flagowego sedana na potrzeby globalnego rynku

• Nowa, radykalnie zaprojektowana linia nadwozia łącząca sylwetkę stylowego coupe z przestronnością prestiżowej limuzyny

• Nowa platforma zapewniająca najwyższy w historii modelu LS poziom własności jezdnych i komfortu

• Zupełnie nowa jednostka napędowa V6 twin-turbo o mocy 421 KM (310 kW; EURO6 z OBD) / 417 KM (307 kW; EURO6d z OBD)

• 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów

• Możliwość zamówienia zupełnie nowego systemu bezpieczeństwa Lexus Safety System + A

• Nowy poziom luksusu, jakiego należy oczekiwać od flagowego modelu

• Wzornictwo wnętrza inspirowane tradycyjnym japońskim poczuciem estetyki

• Samochód pojawi się w sprzedaży w Europie od grudnia 2017 r.

Bardzo możliwe, że nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby jeden model samochodu wchodzący na rynek tak radykalnie zmienił układ sił w segmencie o ściśle i od lat ustalonym porządku. Było tak w przypadku pierwszego Lexusa LS, który 28 lat temu dał początek zupełnie nowej marce samochodów luksusowych. Oryginalny Lexus LS, który zburzył panujący porządek w hierarchii modeli luksusowych, od niemal trzech dekad wyznacza standardy w takich aspektach jak płynność i harmonia działania układu napędowego, cicha praca układu jezdnego, kunszt wykonania, dbałość o szczegóły, udokumentowana niezawodność konstrukcji oraz jakość, która wytrzymuje próbę czasu.

Marka Lexus poparła wprowadzenie nowego modelu na rynek zmianą podejścia do klienta, przez zaoferowanie posiadaczom wyjątkowej obsługi oraz wysokiego poziomu satysfakcji. Dziś marka Lexus funduje powtórkę z historii, wprowadzając na rynek zupełnie nową, piątą już generację flagowego sedana LS w wydaniu na 2018 rok. Nowy LS zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz prezentuje zdecydowaną, niepowtarzalną, japońską osobowość, popartą niezwykle starannym podejściem do delikatnej kwestii luksusu. Jednocześnie zaś zupełnie nowy LS był projektowany jako najnowszy obywatel świata spod znaku Lexusa, gdyż od samego początku model będzie oferowany w ponad 90 krajach.

– „LS nie tylko będzie symbolem marki Lexus. Będzie to przede wszystkim najpełniejsze wcielenie samochodu luksusowego, który jednocześnie nawiązuje do japońskiej tradycji i kultury” – wyjaśnia Toshio Asahi, Główny Konstruktor nowego Lexusa LS – „Nowe szczytowe osiągnięcie marki, które definiujemy w ten sposób, musi iść dużo dalej poza to, czego świat zwykł oczekiwać od samochodu klasy luksusowej”.

Lexus 27.09.2017


Copyrights 2017: www.millenium.pl