sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

DS 7 CROSSBACK – idealny samochód dla managera

Magazyn „Flota” po raz kolejny przyznał nagrody „Fleet Awards Polska”. DS 7 Crossback został doceniony w kategorii „Najlepszy samochód kompaktowy premium”, pokonując w niej siedmiu rywali.

Przedstawiciele firm i przedsiębiorcy stanowią najliczniejszą grupę wśród kupujących nowe samochody.
Aż 65 proc. nowych pojazdów jest obecnie rejestrowanych na firmy. Dynamiczny rozwój rynku flotowego spowodował, że potrzebne były narzędzia pomagające klientom dokonywać najlepszego wyboru. Jednym z nich jest plebiscyt „Fleet Awards Polska” organizowany przez magazyn „Flota”.
Konkurs przebiega w dwóch etapach. W pierwszym z nich – głosowaniu przez stronę internetową – wzięło udział przeszło 21 tys. użytkowników. To dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Było to możliwe dzięki otwarciu się na przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nominowano 131 pojazdów, w 19 kategoriach. Dodatkowo głosowano w 10 kategoriach dotyczących usług i produktów.

Drugim etapem konkursu był „Wielki Test Flotowy” przeprowadzony na terenie Twierdzy Modlin. W rolę jurorów wcielili się fleet managerzy z całego kraju, którzy porównywali pojazdy w próbach sprawnościowych i miejskich. Ostatnim kryterium oceny była wartość rezydualna samochodu.

Nowy SUV marki DS zwyciężył w kategorii „Najlepszy kompaktowy samochód flotowy premium”, pokonując modele takich marek jak Mercedes, Alfa Romeo czy Lexus. Nietuzinkowy, wyszukany i ekskluzywny DS 7 Crossback przyciąga wzrok odważnymi liniami nadwozia i bogactwem starannie zaprojektowanych detali. Równie fascynujące jest wnętrze pojazdu. Niezwykły kształt kokpitu podkreślają dwa 12-calowe wyświetlacze LCD – jeden tuż przed oczami kierowcy, drugi na konsoli środkowej. Wyjątkowość pojazdu uwydatniają luksusowe materiały wykończenia.

DS 7 Crossback dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Chic, Be Chic, So Chic i Grand Chic. Tą ostatnią wyróżniają m.in. reflektory Full LED, wbudowana nawigacja DS Connect Navi 3D on-line, system DS Connect Box, oraz oświetlenie wnętrza PolyAmbient. Od niedawna samochód DS 7 Crossback można nabyć w DS Store w Warszawie.

PSA 12-06-2018


Copyrights 2017: www.millenium.pl