sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Nowy Jeep® Gladiator 2020

• Nowy Jeep® Gladiator będzie gwiazdą tegorocznego Camp Jeep IT - dorocznego zlotu wszystkich właścicieli i entuzjastów marki Jeep, który odbędzie się w dniach 12-14 lipca.

• Wyjątkowy samochód do codziennych przygód, nowy Jeep Gladiator oznacza powrót marki do segmentu pick-upów.

• Wyróżniający, współczesny, autentyczny design natychmiast rozpoznawalny jako Jeep®, obejmujący charakterystyczny siedmioszczelinowy grill, kultowe okrągłe reflektory i trapezoidalne nadkola

• Konfiguracja z kabiną dla załogi posiada wytrzymałą, stalową i długą na 152 cm skrzynię ładunkową polakierowaną wytrzymałym lakierem, wyposażoną w źródło zasilania zewnętrznego oraz mocne wbudowane zaczepy do mocowania ładunku, zapewniające wszechstronne możliwości transportowe.

• Jedyny autentyczny pick-up kabriolet 4x4 z łatwym w obsłudze soft topem, dwoma dachami sztywnymi i wygodną składaną przednią szybą zapewniającą większą wszechstronność i swobodę

• Niezrównane zdolności terenowe dzięki systemom Command-Trac i Rock-Trac 4x4, osiom Dana 44 trzeciej generacji, elektronicznej blokadzie przedniej i tylnej osi Tru-Lock, elektroniczne rozłączanemu przedniemu stabilizatorowi poprzecznemu oraz 32" oponom terenowym.

• Specjalne zawieszenie w celu zoptymalizowania zachowania na drodze i komfortu jazdy bez uszczerbku dla zdolności terenowych pojazdu, ładowności lub możliwości holowania.

• Zaawansowane, wydajne jednostki napędowe obejmujące 3,6-litrowy silnik Pentastar V-6 o mocy 285 KM dostępny dla rynków pozaeuropejskich i 3,0-litrowy silnik EcoDiesel V-6 z ESS dla klientów w Europie.

• Zaawansowane rozwiązania technologiczne obejmują kamerę terenową przednią, zapewniającą lepszą widoczność trasy - dostępną po raz pierwszy w modelu Jeep - i czwartej generacji system Uconnect z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz do wyboru ekran dotykowy 7 lub 8,4" z funkcją „pinch-and-zoom".

• Wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa obejmujące system monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring) z systemem wykrywania obiektów na drodze cofania (Rear Cross Path detection), system ostrzegania przed kolizją z przodu (Forward Collision Warning) i adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go oraz tylną kamerę ParkView z dynamiczną siatką.

• Wybór ponad 150 ekskluzywnych akcesoriów Jeep® Authentic by Mopar® zwiększa możliwości personalizacji nowego Gladiatora i podkreśla styl życia poszczególnych klientów. 110 z tych akcesoriów jest dostępnych również na rynku europejskim.

• Dostępny w salonach sprzedaży Jeep w regionie EMEA w przyszłym roku w wersji Sport, Overland i Rubicon.

• Dwa modele Jeepa Gladiatora zostaną zaprezentowane na Camp Jeep - oba w specjalnej wersji terenowej Rubicon, z 3.6-litrowym silnikiem benzynowym, odpowiednio w czarnym i białym kolorze nadwozia.

Europejscy Klienci będą mieli pierwszą okazję, aby poznać nowego Jeepa® Gladiatora podczas Camp Jeep® 2019 roku - corocznego zjazdu wszystkich wielbicieli i entuzjastów marki Jeep oraz najważniejszej imprezy w kalendarzu Jeep Owners Group (JOG) - który odbędzie się w San Martino di Castrozza, w samym sercu Dolomitów w dniach od 12 do 14 lipca 2019 r.

Nowy Jeep® Gladiator bazuje na bogatym dziedzictwie wytrzymałych, niezawodnych pickupów Jeepa oferujących wyjątkowe połączenie solidnego pojazdu użytkowego, autentycznego designu Jeepa, większego poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową, funkcjonalnych rozwiązań i wszechstronności, zaawansowanych jednostek napędowych o zwiększonej wydajności oraz nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i intuicyjnej technologii.

Pierwszy pick-up Jeepa pochodzi z 1947 roku, kiedy to Willys Overland wprowadził na rynek jednotonowego pick-upa z napędem na cztery koła bazującego na CJ-2A, a następnie kilka innych modeli pickupów, w tym FC-150/170 (1957-1965) , Jeepa Gladiatora/J Series (1963-1987), Jeepa CJ-8 Scrambler (1981-1985) i Jeepa Comanche (1986-1992). Dzisiaj, po 27 latach, marka Jeep powraca do segmentu pickupów, oferując wyjątkową propozycję, wielozadaniowy pojazd typu „open-air" przyjemny w prowadzeniu, oferujący legendarne możliwości terenowe i zaawansowane funkcje technologiczne w połączeniu z dodatkową swobodą i elastycznością do przewodu narzędzi i ładunków, dzięki 152-centymetrowej stalowej skrzyni ładunkowej.

Jedyny w swoim rodzaju, nowy Jeep Gladiator oferuje niezrównane możliwości, dzięki najlepszym w swojej klasie parametrom ładowności i holowania 4 x 4, gwarantując niezwykłą dynamikę jazdy szosowej i bezpieczeństwo pasażerów. Jego legendarne zdolności terenowe zapewniają systemy Command-Trac i Rock-Trac, osie Dana trzeciej generacji, elektroniczna blokada przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizm różnicowemu o ograniczonym poślizgu Trac-Lok, elektronicznie rozłączany przedni stabilizator poprzeczny oraz 33" opony terenowe.

Produkowany w Toledo w stanie Ohio, nowy Jeep Gladiator 2020 jest dostępny w następujących wersjach wyposażenia: Sport, Sport S, Overland i Rubicon. Samochód pojawi się w salonach sprzedaży Jeep na Bliskim Wschodzie w pierwszej połowie 2020 r., a w Europie zostanie wprowadzony na rynek do końca przyszłego roku.

Jeep 11.07.2019

>

Copyrights 2017: www.millenium.pl