sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Peugeot na targach EKOFLOTA

Już po raz trzeci odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Targi EkoFlota. Peugeot Polska będzie na nich obecny z elektryczną wersją Peugeot Partnera. Targi odbędą się w dniach 15-16 czerwca, w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C.

Problematyka wdrażania i utrzymywania floty samochodów niskoemisyjnych w firmach, sposoby pozyskiwania funduszy na stacje ładowania i przegląd rynku samochodów elektrycznych to tylko niektóre punkty programu Międzynarodowych Targów EkoFlota, które odbędą się w Warszawie.

To największe wydarzenie poświęcone tej tematyce w Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego w Warszawie będzie można zobaczyć blisko 40 modeli samochodów niskoemisyjnych. Targom towarzyszyć będzie konferencja na temat e-Mobility.

Na swoim stoisku Peugeot zaprezentuje model Partner Furgon Elektryczny. Towarowa wersja popularnego kombivana została wyposażona w nowoczesny silnik elektryczny. Ma on moc 49 kW i moment obrotowy 200 Nm, dostępny w każdej chwili, przy zerowej emisji szkodliwych gazów. Baterie litowo-jonowe o pojemności 22,5 kWh zapewniają mu zasięg ok. 170 km na jednym ładowaniu. Co ważne – są one umieszczone pod podłogą, nie zabierając cennej przestrzeni towarowej. Ładowanie baterii z domowej ładowarki trwa ok. 7,5 godziny, ale przy użyciu szybkiej ładowarki można je załadować do 80 proc. pojemności w 30 minut.

PSA 15-06-2018


Copyrights 2017: www.millenium.pl