sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Nissan Micra Business Pro w programie Nissan Abonament

W listopadzie ubiegłego roku Nissan uruchomił usługę wynajmu długoterminowego, w ramach którego dostępne są samochody osobowe oferowane przez japońskiego producenta. Teraz do programu „Nissan Abonament” dołączają modele z roku produkcji 2021, w tym Micra w wersji wyposażenia Business Pro.

Ten miejski hatchback dostępny jest w promocyjnej ofercie 812 zł netto / 999 zł brutto* miesięcznie przy okresie wynajmu wynoszącym 24 miesiące i przebiegu 30 000 km na cały okres finansowania. Wpłata własna wynosi 0%, a przeglądy, naprawy (również blacharsko-lakiernicze), opony zimowe oraz pakiet ubezpieczenia klient otrzymuje w opłacie miesięcznej. W razie konieczności zatrzymania samochodu w serwisie, użytkownikowi przysługuje samochód zastępczy.
W czasie umowy klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu – tankowanie, uzupełnianie płynów, a po zakończonej umowie może zwrócić używany samochód lub wymienić go na nowy.
Z oferty wynajmu Nissana Micra Business Pro mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni, którzy nie chcą kupować samochodu na własność.

Dlaczego Micra?

To sprytny hatchback, który idealnie sprawdzi się w ruchu miejskim, w codziennej drodze do i z pracy. Przyciągającą wzrok sylwetkę charakteryzują sportowe proporcje i energetyczne kolory. Dach sprawiający wrażenie unoszącego się w powietrzu, czarne tylne słupki i schowane klamki tylnych drzwi Nissana Micra podkreślają bezkompromisowy design i wszechstronność tego miejskiego 5-drzwiowego samochodu.
Co więcej kryje wersja Business Pro? Wyposażona w benzynowy silnik o pojemności 1,0 l i mocy 92 KM, połączony z 5-biegową manualną skrzynią biegów, jest wyposażona między innymi w 16 calowe obręcze kół Genki, automatyczną klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby z przodu i z tyłu oraz stylowe nowoczesne wykończenie wnętrza i metalizowany lakier nadwozia. Dodatkowo Micra jest pełna inteligentnych technologii Nissana, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo, komunikację ze światem oraz rozrywkę podczas jazdy. Są to m.in. tylne czujniki parkowania, światła w technologii LED, tempomat, 6 poduszek powietrznych, 7-calowy wyświetlacz dotykowy czy System Audio PLUS (kompatybilny z Apple CarPlay® i Android Auto®).
Program Nissan Abonament obejmuje osobowe modele Nissana z roczników modelowych 2021 i 2020: Micra, Juke, Qashqai, X-Trail oraz LEAF. Dla każdego z nich można dobrać maksymalny roczny przebieg oraz czas trwania najmu. Dla klienta biznesowego oferta Nissan Abonament Pro to miesięczna opłata w kwotach netto, dla indywidualnego – abonament skalkulowany w kwotach brutto. Przykładowe oferty dla wybranych modeli można znaleźć na stronie: https://www.nissan.pl/pojazdy/nissan-abonament.html.

###

* Operatorem programu Nissan Abonament jest Grupa Masterlease. Ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta. Prezentowany program nie jest związany z obligatoryjnym wykupem samochodu przez klienta po zakończeniu umowy. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora dostarczana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Liczba dostępnych samochodów ograniczona.

Nissan 28-03-2021


Copyrights 2017: www.millenium.pl