sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Nowa Mazda z roku 2022 z gwarancją ceny z 2021

Mazda Motor Poland wprowadza akcję specjalną, w ramach której gwarantuje niezmienne ceny zakupu samochodów zamówionych przez klientów do końca listopada tego roku. Gwarancja stałej ceny dotyczy wszystkich modeli Mazdy w dowolnej wersji silnikowej i wyposażenia, które zostaną wyprodukowane na konkretne zamówienie klienckie w 2022 r.

„W okresie rosnących cen niemal wszystkich towarów i usług, chcemy zapewnić naszym klientom komfort wyboru dowolnej Mazdy do produkcji w 2022 r., bez ryzyka inflacyjnego. W tej chwili przyjmujemy zamówienia na wszystkie modele z naszej gamy, najbliższa produkcja rocznika 2022 zaplanowana jest na I kwartał nowego roku, a dostawy – na II kwartał przyszłego roku.” – mówi Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.

Mijający rok przyniósł wiele podwyżek w cennikach poddostawców branży motoryzacyjnej. Zdrożały surowce, a co za tym idzie – materiały do produkcji karoserii, silników i elementów wyposażenia, w górę poszła energia i koszty transportu, a epidemia COVID wymusiła większe nakłady na ochronę zdrowia. „Z uwagą przyglądamy się także sytuacji na rynkach walutowych, bo dla nas ma ona duże znaczenie. Ceny naszych samochodów zależne są od notowań par jen-euro i euro-złoty, więc mamy do czynienia z szeregiem różnorodnych elementów, które kształtują nasze cenniki teraz i w przyszłości. Akcja gwarantująca ceny z 2021 na samochody wyprodukowane w 2022 r. jest zatem ograniczona czasowo, choć nie wykluczamy jej przedłużenia przy sprzyjających okolicznościach” – dodaje Piotr Nowak.

KIA 16.11.2021


Copyrights 2017: www.millenium.pl