sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Mitsubishi liderem w sprzedaży PHEV w Polsce, model L200 bestsellerem wśród pickupów

Według najnowszych raportów Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczących liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, marka Mitsubishi zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży średnich SUV-ów i crossoverów z napędem PHEV i w segmencie pickupów.

Mitsubishi polskim liderem PHEV

Zgodnie z danymi PZPM za okres od stycznia do listopada 2021 roku, marka Mitsubishi z modelami Eclipse Cross PHEV i Outlander PHEV jest liderem sprzedaży w segmencie M-SUV i crossover z napędem PHEV wśród 14 marek popularnych - z wyłączeniem modeli premium. W zestawieniu uwzględniającym modele premium Mitsubishi zajmuje 3. miejsce, za Mercedesem i Volvo i tuż przed BMW.

Tempo sprzedaży marki nie spada wraz z upływem roku, gdyż w samym listopadzie Mitsubishi także zajmuje pierwszą pozycję w segmencie PHEV M-SUV i crossover a nowe Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4x4 - elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka, jest drugim najpopularniejszym modelem w tej grupie.

Najpopularniejszy pickup w listopadzie - Mitsubishi L200

Według danych PZPM za listopad 2021 roku, Mitsubishi L200 – muskularny, wszechstronny i niezwykle ceniony przez klientów indywidualnych i instytucjonalnych za znakomity napęd na 4 koła samochód – był najczęściej wybieranym przez klientów pickupem w Polsce. W okresie od stycznia do listopada bieżącego roku Mitsubishi L200 zajmuje 3. pozycję w swoim segmencie.

Mitsubishi 14.12.2021


Copyrights 2017: www.millenium.pl