sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM – dostępny dla limitowanej liczby klientów w atrakcyjnej ofercie finansowania

Już można składać zamówienia na PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM. Ta unikatowa wersja jest dostępna wyłącznie online na stronie SKLEP PEUGEOT dla limitowanej liczby klientów indywidualnych i biznesowych, w atrakcyjnej ofercie finansowania. Wystarczy klika kliknięć, żeby bezstresowo zamówić nowy samochód.


Poza wyróżniającą się stylistyką i jakością wykonania wnętrza oraz technologią i wyposażeniem na najwyższym poziomie, nabywcy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM otrzymają również nowy pakiet korzyści – Electric Pack, oferowany w cenie samochodu tylko w tej wersji specjalnej!

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM jest dostępny w promocyjnym finansowaniu, już za 2 408 zł* netto miesięcznie w programie wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz za 3 278 zł** brutto miesięcznie w programie Leasingu Konsumenckiego – w obu przypadkach z gwarancją ceny katalogowej***.


Wyjątkowa oferta 408 First Edition Plug-In Hybrid 225 Km

Najnowszy model PEUGEOT w specjalnej premierowej wersji PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM jest bogato wyposażony i oferuje już w standardzie:

• Niezwykle innowacyjny, opalizujący lakier Niebieski Obsession, który eksponuje grę światła na płaszczyznach nadwozia,
• Napęd hybrydowy plug-in o mocy 225 KM,
• PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji z kompaktową kierownicą, cyfrowym panelem zegarów i wskaźników 3D, ekranem dotykowym 10” i personalizowanymi i-Toggles, a także z systemem rozpoznawania mowy naturalnej i systemem informacyjno -rozrywkowym i-Connect Advanced, który obejmuje nawigację online,
• Aluminiowe obręcze kół 20’’ Monolithe o oryginalnym wzorze,
• Fotele z tapicerką łączącą trzy rodzaje materiału (skórę ekologiczną, tkaninę i Alcantarę®) i z elektryczną regulacją ustawienia (podgrzewane siedzenia z funkcją masażu),
• Ładowarkę pokładową 7,4 kW,
• Pakiet korzyści – Electric Pack, w cenie samochodu.

Nabywcy nowego PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM otrzymają w cenie samochodu specjalny pakiet korzyści – Electric Pack, który ułatwi im ładowanie samochodu i który zawiera:

• easy Wall Box – łatwą w obsłudze stację ładowania pojazdów elektrycznych (produkt jednofazowy, skalowany do 32 A, 7,4 kW, wyposażony w kabel o długości 5 m i wtyczkę typu 2).
• przedpłaconą kartę do publicznych ładowarek największej sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – GreenWay, umożliwiającą pobranie 200 kWh energii oraz 24/7 dostęp do Centrum Wsparcia GreenWay.

Klienci będą mogli ustalić z wybranym dealerem możliwość dostarczenia samochodu do preferowanego miejsca odbioru.

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 211.100 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 12,4%, miesięczna rata leasingowa netto: 2.408 zł. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Peugeot. Wysokość raty jest gwarantowana przez 90 dni od daty akceptacji wniosku o finansowanie przez PSA Finance. Po tym okresie rata może ulec zmianie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

** Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 211.100 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 3.278 zł. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Peugeot. Wysokość raty jest gwarantowana przez 90 dni od daty akceptacji wniosku o finansowanie przez PSA Finance. Po tym okresie rata może ulec zmianie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

*** Gwarancja ceny dotyczy podanej ceny katalogowej w wysokości 211 100 zł brutto.

Peugeot 06-09-2022

>

Copyrights 2017: www.millenium.pl