sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Nowe Renault Master, nowa stylistyka, wyższa efektywność

• Tak będzie wyglądał Nowy Master

• Stylistyka nadwozia typu „Aerovan” zapewnia wyższą efektywność

• Nawet o 21% niższe zużycie energii w wersji elektrycznej i o 1,5 l/100 km niższe spalanie w wersji z silnikiem termicznym

• Flagowy model nowej generacji furgonów zostanie zaprezentowany na targach Solutrans już za kilka dni

Renault Master to model, który odniósł niezwykły sukces. Od 1980 roku sprzedano ponad 3 miliony Masterów. Nowa generacja, która zostanie zaprezentowana na targach Solutrans we francuskim Lyonie, podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

Nowe Renault Master to flagowy model nowej generacji furgonów – innowacyjnych i bardziej wydajnych oraz w 100% wyposażonych w technologie Renault Connect. Nowy model został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu eksploatacji. Może pokonać znacznie większy dystans mniejszym kosztem, a także dostosuje się do bieżących potrzeb użytkownika.

Stylistyka nadwozia typu „aerovan” i nowy układ hamulcowy zapewniają obniżenie zużycia energii o 21% w przypadku wersji elektrycznej. Zużycie paliwa w wersjach z silnikami spalinowymi jest o 1,5 l/100 km niższe w porównaniu z samochodami poprzedniej generacji.

Podobnie jak poprzednie Mastery, nowy model będzie produkowany we francuskim zakładzie w Batilly, który został zmodernizowany, aby umożliwić wprowadzenie nowoczesnych i innowacyjnych procesów produkcyjnych.

Więcej informacji już wkrótce...

Renault 09.11.2023

>

Copyrights 2017: www.millenium.pl