sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

WIADOMOŚCI

Ekskluzywny sportowy charakter na każdą okazję - BMW serii 5 Touring

Typowa dla marki radość z jazdy, sportowy wygląd i nowoczesna funkcjonalność od zawsze dają BMW serii 5 Touring szczególną pozycję w segmencie premium wyższej klasy średniej. Połączenie to jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności w szóstej generacji modelu, dzięki w pełni elektrycznemu napędowi BMW i5 Touring. Od wprowadzenia na rynek w maju 2024 r. do wszystkich modeli dostępne będą też akcesoria BMW M Performance, które podkreślą dynamiczny charakter nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring w codziennej jeździe i podróżach.


Przeznaczone dla poszczególnych modeli akcesoria z zakresu aerodynamiki, wyposażenia wnętrza i układu jezdnego oferują idealne możliwości indywidualnej optymalizacji dynamiki i atletycznego wyglądu nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Produkty z programu oryginalnych akcesoriów BMW mają już homologację z pojazdem, dzięki czemu nie są wymagane żadne inne wpisy do dowodu rejestracyjnego.

Indywidualny wygląd, optymalna aerodynamika i inteligentna lekka konstrukcja z wysokiej jakości akcesoriami M Performance.

Akcesoria zewnętrzne BMW M Performance tworzą indywidualne akcenty w wyglądzie samochodu, a jednocześnie wyróżniają się lekką masą i doskonałą aerodynamiką. Zostały opracowane specjalnie do nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring z pakietem sportowym M lub pakietem sportowym M Pro i idealnie pasują do geometrii i stylistyki pojazdu. Wszystkie karbonowe akcesoria wykonane są z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym pokrytego bezbarwnym lakierem i podkreślają sportowy profil pojazdu z każdej perspektywy.
Trzyczęściowa karbonowa dokładka przednia M Performance stanowi mocny wyraz ekskluzywnego sportowego charakteru i wzmacnia dynamikę nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Wykonany ręcznie do perfekcji, nie tylko efektywnie wygląda, ale również zapewnia siłę docisku. Aby uzyskać jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd, lewa i prawa dokładka przednia M Performance jest również dostępna w błyszczącym kolorze czarnym.
Oprócz karbonowych dokładek progów M Performance, które wizualnie wydłużają pojazd oferowane są paski akcentujące M Performance w kolorze Frozen Black, podkreślające smukłą sylwetkę nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Cyfrowo drukowane paski akcentujące mają kolor matowego antracytu i napis M Performance. Kolejnym atrakcyjnym elementem w widoku bocznym jest foliowanie progów M Performance w postaci efektownie zakrzywionej linii w matowym kolorze szarym. Linia biegnie pod drzwiami i stanowi elegancki akcent kolorystyczny, zwłaszcza na czarnych progach. Ekskluzywne paski akcentujące M Performance w kolorze Frozen Black podkreślają sportową elegancję i uwydatniają barki karoserii na całej długości pojazdu. Wysokiej jakości zestaw folii jest odporny na mycie w myjniach automatycznych i optymalnie dopasowany do geometrii BMW serii 5 Touring i BMW i5 Touring.
Kolejnymi akcentami nadającymi nowemu BMW serii 5 Touring i nowemu BMW i5 Touring indywidualny i sportowy charakter są efektowne karbonowe nakładki lusterek zewnętrznych M oraz aramidowa obudowa anteny M Performance. Tworzywo sztuczne wzmocnione aramidem jest bardzo podobne do włókna węglowego, ale ma wysoką przepuszczalność elektromagnetyczną.
Z aramidu wykonany jest też trzyczęściowy dyfuzor tylny M Performance, który w jeszcze bardziej imponujący sposób podkreśla potężny tył pojazdu, a także umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie klapy bagażnika. Spojler dachowy M Performance w błyszczącym kolorze czarnym i płetwy tylne M Performance z włókna węglowego tworzą elegancki akcent w sportowym wyglądzie samochodu.

Wysokiej jakości wyposażenie wnętrza z wyścigowym charakterem.


Karbonowe listwy progowe M Performance stanowią wyraźny sygnał wskazujący na dynamiczny charakter nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring. Po otwarciu drzwi wzrok przyciąga napis M Performance. Aby uzyskać szczególnie eleganckie pierwsze wrażenie, można również wybrać aluminiowe listwy progowe M. Slajdy M Performance uzupełniają istniejący projektor drzwiowy LED o trzy wymienne grafiki M Performance, które szczególnie po zmierzchu tworzą bardzo charakterystyczny efekt przy wsiadaniu i wysiadaniu.
Sportowy charakter nadają wnętrzu również dywaniki M Performance ze skórzanym obszyciem, kontrastującymi ozdobnymi szwami i wszytym paskiem w kolorach BMW M. Purystyczne w wyglądzie i precyzyjnie wykonane nakładki na pedały M Performance ze stali nierdzewnej z asymetrycznymi gumowymi profilami tworzą bardzo dynamiczny i nowoczesny efekt.
Etui na kluczyk M Performance jest wyraźnym symbolem nastawienia na osiągi. Indywidualnie dopasowane etui z alcantary i wysokiej jakości skóry o wyglądzie karbonu chroni kluczyk przed zarysowaniami i doskonale pasuje do gamy akcesoriów BMW M Performance. Do wersji z silnikiem spalinowym i hybrydowym plug-in nowego BMW serii 5 Touring dostępna jest również karbonowa pokrywa wlewu paliwa M Performance. Jest wyjątkowo łatwa w montażu i ma napis M Performance na szczotkowanym aluminium.

Obręcze kół ze stopów lekkich i sportowy układ hamulcowy dla optymalnych osiągów.


Obręcze kół M Performance ze stopów lekkich do nowego BMW serii 5 Touring i elektrycznego BMW i5 Touring oferują idealne warunki dla sportowej jazdy i imponującą charyzmę. Dostępne są zarówno kompletne zestawy kół letnich, jak i zimowych w rozmiarach 19, 20 i 21 cali.
Koła letnie z 21-calowymi obręczami M Performance ze stopów lekkich Cross Spoke dostępne są do wszystkich typów napędu w kolorze M Bicolor Jet Black z wykończeniem na wysoki połysk lub w kolorze M Frozen Midnight Grey. Do wszystkich wariantów modelowych oferowane są również koła letnie z 19-calowymi obręczami M Performance ze stopów lekkich Y Spoke w matowej czerni. Odpowiednie koła zimowe przystosowane do łańcuchów śniegowych z wyjątkiem największej szerokości obręczy, są również dostępne z oponami o szczególnie miękkiej mieszance gumy oraz z oponami z kolcami.
W ofercie na zimę są również 20-calowe koła aerodynamiczne M z wykończeniem na wysoki połysk Bicolor Midnight Grey. Nadają one wszystkim wariantom nowego BMW serii 5 Touring i nowego BMW i5 Touring również zimą szczególnie ekskluzywny charakter. Dodatkowe zestawy kół można optymalnie przechowywać w pokrowcach na koła M Performance. Wzmocniony uchwyt umożliwia wygodny transport kół, chroniąc zarówno kierowcę, jak i pojazd przed zabrudzeniem.
20-calowe hamulce M Performance zapewniają skuteczność hamowania godną swojej nazwy i krótką drogę hamowania. Lakierowane na czerwono zaciski hamulcowe z czterokolorowym logo M w połączeniu z otwartą konstrukcją 21-calowych obręczy kół ze stopów lekkich prezentują się niezwykle efektownie. Sportowe hamulce mają sześciotłoczkowe aluminiowe zaciski stałe z przodu i jednotłoczkowe zaciski pływające z tyłu. Całość uzupełniają duże, wentylowane i perforowane lekkie tarcze hamulcowe M Performance o zwiększonej obciążalności termicznej zapewniające większą skuteczność hamowania w ekstremalnych warunkach.

BMW 07-05-2024


Copyrights 2017: www.millenium.pl