sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Nowe KANGOO Z.E.: bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu

Renault Pro+, specjalizujące się w ofercie samochodów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych, zaprezentowało Nowe Kangoo Z.E. To nowa elektryczna furgonetka, posiadająca wiele innowacyjnych rozwiązań, która jest odpowiedzią na oczekiwania klientów oraz wyzwania w zakresie ochrony środowiska. W Polsce samochód jest już dostępny w cenie od 116 900 zł.

Nowe Kangoo Z.E. oferuje zwiększony o ponad 50% zasięg – 270 km zgodnie z normą NEDC(1) (200 km w rzeczywistych warunkach użytkowania w lecie) zamiast obecnych 170 km. Nowy akumulator trakcyjny połączony z nowym silnikiem i nową pompą ciepła pozwalają uzyskać najlepszy zasięg wśród lekkich elektrycznych samochodów dostawczych dostępnych na rynku.

Nowe Kangoo Z.E. ładuje się szybciej i łatwiej. Nowy, dwukrotnie mocniejszy układ ładowania umożliwia pełne naładowanie akumulatora w ciągu około 6 godzin, czyli krócej niż przez jedną noc oraz zwiększenie zasięgu o 35 km w ciągu 1 godziny ładowania. W ten sposób pomaga w optymalizacji dnia pracy. Nowe usługi mobilne – Z.E. Trip i Z.E. Pass – upraszczają ładowanie w ogólnodostępnych terminalach ładowania w Europie i ułatwiają klientom codzienną eksploatację elektrycznych samochodów dostawczych (usługi dostępne w zależności od rynku).

Kangoo Z.E. od momentu wprowadzenia na rynek w październiku 2011 roku sprzedało się w liczbie ponad 25 000 sztuk. Nowe Kangoo Z.E., produkowane we Francji, jest sprzedawane w Europie od połowy 2017 roku.

Renault 06.11.2017


Copyrights 2017: www.millenium.pl