sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Audi SQ7 zdobywcą nagrody Auto Lider 2017

Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez redakcje tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto, wręczono statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii szesnastej edycji plebiscytu Auto Lider. Zwycięzcą w kategorii „Duży SUV/auto terenowe” zostało Audi SQ7, natomiast drugie miejsce w kategorii „Auto klasy wyższej/luksusowe” zajęło nowe Audi A7 Sportback. Auto Lider to największy w Polsce plebiscyt, w którym czytelnicy tygodnika Motor, miesięcznika Auto Moto, serwisu internetowego Magazynauto.pl oraz portalu Interia.pl głosują na najciekawszy ich zdaniem produkt motoryzacyjny.

Zwycięzca kategorii „Duży SUV/auto terenowe” plebiscytu Auto Lider 2017, Audi SQ7, to najmocniejszy na rynku SUV z silnikiem wysokoprężnym. Pod względem wielu rozwiązań technicznych plasuje się przed porównywalnymi pojazdami konkurencji. Jedno z nich, to elektrycznie napędzana sprężarka, zapewniająca temu luksusowemu SUV’owi doskonały start podczas ruszania. Gama innowacji w tym modelu obejmuje również m.in. wydajną instalację elektryczną o napięciu 48 V i elektromechaniczną, aktywną stabilizację przechyłu bocznego. Jest to jednocześnie pierwszy samochód typu S w gamie modelowej Q7.

„Audi SQ7 to samochód wyjątkowy, w pełni zasługujący na miano Auto Lidera 2017” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „Znajdziemy w nim nie tylko namacalny luksus, szlachetne szczegóły stylistyczne i sportowego ducha, ale przede wszystkim szereg rozwiązań technicznych, z elektrycznie napędzaną sprężarką, układem czterech kół skrętnych czy napędem quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym na czele, które są emanacją hasła czterech pierścieni ‘Przewaga dzięki technice’.”

W kategorii samochodów klasy wyższej, na miejscu drugim znalazło się nowe Audi A7 Sportback, nowoczesne Gran Turismo o spotęgowanej dynamice prowadzenia i podwyższonym komforcie. To czterodrzwiowe coupé ucieleśniające progres w stylistyce i w technice, wyposażono m.in. w cyfrowy system obsługi i w hybrydową technikę napędu mild-hybrid MHEV.

Wyróżnienia zdobyte przez Audi SQ7 i Audi A7 Sportback w plebiscycie Auto Lider 2017, to kolejny dowód uznania samochodów z czterema pierścieniami w logo przez polskich czytelników i internautów. Należy przypomnieć, że w latach ubiegłych statuetką Auto Lidera nagrodzono m.in. Audi A1, Audi A5, Audi RS7 Sportback, Audi S7, Audi R8, Audi R8 V10, Audi Q7, Audi R8 Spyder, czy Audi S8.

Audi 08-02-2018


Copyrights 2017: www.millenium.pl