sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
WIADOMOŚCI

Suzuki Jimny nominowany aż w 2 kategoriach w konkursie World Car Awards

Suzuki Jimny najnowszej generacji został zakwalifikowany do finałowej trójki w dwóch kategoriach światowego, prestiżowego konkursu World Car Awards. Jimny będzie walczyć o zwycięstwo w kategoriach „World Urban Car” i „World Design Car”.

Idąc śladem modeli Ignis oraz Swift, które odpowiednio w latach 2017 i 2018 również dostały się do finałowej trójki w kategorii „Miejski Samochód Roku”, Jimny został doceniony przez jurorów zarówno na pierwszym, jak i na drugim etapie selekcji. Zdobył wystarczająco głosów,by znaleźć się w finałowej trójce aż w dwóch kategoriach: „Miejski Samochód Roku” i„Najlepiej Zaprojektowany Samochód”.

Suzuki jest jedynym producentem, jakiemu udało się przez trzy lata z rzędu wprowadzić swoje modele na podium kategorii „Miejski Samochód Roku”. Po raz pierwszy model Suzuki został też finalistą w klasyfikacji „World Design Car”.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursu World Car Awards zostaną ogłoszeni 17 kwietnia 2019 r. podczas nowojorskiej wystawy motoryzacyjnej New York International Auto Show.

Suzuki 14.03.2019

>

Copyrights 2017: www.millenium.pl