wersja rosyjska wersja angielska

Komputerowy System INFO-EKSPERT - wycena samochodów

"Komputerowy System INFO-EKSPERT" jest oferowany przez firmę INFO-EKSPERT od 1997 roku.
Stale modyfikowany i dostosowywany do potrzeb użytkowników spotyka się z coraz większym zainteresowaniem i akceptacją klientów.

W zależności od sposobu instalacji "System INFO-EKSPERT" może pracować w trzech konfiguracjach:

Baza danych programu, aktualizowana jest w każdym miesiącu na podstawie informacji z polskiego rynku motoryzacyjnego. Poza aktualnymi cenami pojazdów nowych, dla każdego modelu i wszystkich lat jego produkcji oszacowane są średnie wartości rynkowe, przyporządkowane założonym normatywnym przebiegom i okresom użytkowania, pod warunkiem, że nie są to pojazdy starsze niż dziewiętnastoletnie. Dla pojazdów dwudziestoletnich i starszych wartości bazowe nie są publikowane. Dostępne są także szczegółowe informacje o wyposażeniu poszczególnych modeli samochodów w kolejnych latach jego sprzedaży w Polsce oraz jakie wyposażenie i za jaką cenę było do nich oferowane.

Zobacz opis wersji programu stacjonarnego      Zamów program w wersji DEMO

Szczegółowe porównanie wszystkich wersji programu (internetowych i stacjonarnych)

INFO-DANE

Zawiera informację o wartościach bazowych i wyposażeniu pojazdów

Zawiera informacje o wartości pojazdów, zestawienia wyposażenia standardowego, a także listę oferowanych elementów wyposażenia dodatkowego z ich procentowym udziałem w wartości pojazdu. Wersja ta służy wyłącznie do przeglądania wspomnianych danych, bez możliwości określenia za ich pomocą wartości rynkowej pojazdu. Wersja daje możliwość wydruku danych identyfikacyjnych, wartości bazowej oraz normatywnego przebiegu pojazdu z wybranego roku produkcji. Nie można wydrukować list wyposażenia. Program składa się z kilku okien, w których należy wybrać miesiąc katalogu, na który chcemy określić parametry pojazdu, następnie jego rodzaj markę i typ. Dla prawidłowego określenia szukanego pojazdu warto również znać takie jego parametry jak: rodzaj paliwa, moc, rodzaj nadwozia. Obsługa programu jak i jego interfejs zostały wykonane tak, iż przeglądanie baz nie nastręcza większych trudności nawet dla użytkownika, który po raz pierwszy styka się z oprogramowaniem INFO-EKSPERT. Estetycznie i przejrzyście rozmieszczone okna sprawiają, że w ciągu kilku sekund można odnaleĽć szukany pojazd.

Więcej informacji   Formularz zamówienia

INFO-AUTO - uproszczona wycena samochodów

Umożliwia wykonanie uproszczonej wyceny pojazdu

INFO-AUTO - wersja programu umożliwiająca wykonanie uproszczonej wyceny wybranego pojazdu. Sam proces został maksymalnie uproszczony. Użytkownik zadaje bowiem jedynie podstawowe parametry pojazdu, wprowadza wyposażenie dodatkowe oraz ewentualne korekty, zaś ich wielkość program oblicza samodzielnie.

Program składa się z kilku okien. Należy wybrać miesiąc katalogu, na który chcemy określić parametry pojazdu, a następnie wybierać rodzaj pojazdu, markę oraz typ. Dla prawidłowego określenia szukanego pojazdu warto również znać takie parametry jak: rodzaj paliwa, moc silnika, rodzaj nadwozia. Po wstępnym wyborze i zatwierdzeniu parametrów samochodu program automatycznie przejdzie do modułu wyceny wybranego pojazdu. W tej części użytkownik powinien określić dane identyfikacyjne pojazdu, jego podstawowe parametry techniczne oraz dane dotyczące samej wyceny wartości takie jak: jej numer, imię i nazwisko wyceniającego, itp. Do wyceny można podłączyć również dokumentację zdjeciową, wykonaną w technice cyfrowej.

Cała wycena trwa zaledwie kilka minut. Jej efekt w postaci wydruku można dołączyć do akt polisy, jak też przedstawić klientowi. Program w tej wersji został stworzony szczególnie z myślą o agentach ubezpieczeniowych, służbach celnych, komisach, bankach, itp.

Do programu w wersji INFO-AUTO można dołączyć moduł - Ceny zakupu

Więcej informacji   Formularz zamówienia

INFO-STANDARD - profesjonalna wycena samochodów sprawnych

Umożliwia wykonanie profesjonalnej wyceny pojazdu

INFO-STANDARD - wersja programu umożliwiająca wykonanie dokładnej, jednolitej i profesjonalnej wyceny wybranego pojazdu,oraz sporządzenie jej wydruku. W trakcie wyceny użytkownik ma możliwość wprowadzenia korekt wartości bazowej dotyczących między innymi stanu utrzymania pojazdu, liczby dotychczasowych właścicieli, itd., a także wprowadzenie trzech korekt definiowanych przez samego użytkownika. W celu określenia jak najbardziej dokładnej wartości pojazdu istnieje również możliwość modyfikacji wyposażenia standardowego i dodatkowego tak, aby odpowiadało ono rzeczywistemu stanowi dla konkretnego, wycenianego pojazdu. Edycji podlega również ogumienie , można podać stopień jego zużycia lub wprowadzić ogumienie niestandardowe , co także wpłynie na wartość pojazdu.Końcowym efektem wyceny jest jej wydruk. Składa sie on kilku części, które odpowiadają danym etapom.Na wydruku pojawiają się dane identyfikacyjne pojazdu, jego wartość rynkowa, wyposażenie oraz nazwy i wartości wszelkich zadanych korekt. Do wyceny można również dołączyć dokumentację zdjęciową Pliki w formacie jpg lub gif. Poza tym program daje możliwość korzystania ze wszystkich funkcji wersji INFO-DANE.

Do programu w wersji INFO-STANDARD można dołączyć moduł - Ceny zakupu

Więcej informacji   Formularz zamówienia

INFO-PLUS - wycena samochodów sprawnych oraz uszkodzonych

Umożliwia wykonanie profesjonalnej wyceny pojazdu oraz wyceny pozostałości

INFO-PLUS - wersja programu umożliwiająca wykonanie profesjonalnej, dokładnej, jednolitej wyceny wartości rynkowej pojazdu, jak też pozwalająca na określenie wartości pojazdów uszkodzonych, tzw. "pozostałości". W trakcie wyceny użytkownik ma możliwość wprowadzenia korekt wartości bazowej dotyczących między innymi stanu utrzymania pojazdu, liczby dotychczasowych właścicieli, itd. a także wprowadzenie trzech korekt definiowanych przez samego użytkownika. W celu określenia jak najbardziej dokładnej wartości pojazdu istnieje również możliwość modyfikacji wyposażenia standardowego i dodatkowego tak, aby odpowiadało ono rzeczywistemu stanowi dla konkretnego, wycenianego pojazdu. Edycji podlega również ogumienie, można podać stopień jego zużycia lub wprowadzić ogumienie niestandardowe, co wpływa również na wartość pojazdu.

Wartość pozostałości, ewentualnie wielkość szkody całkowitej obliczana jest przez program po zadaniu stopnia uszkodzenia pojazdu, lub po podaniu kosztorysu naprawy. Można także dokonać transferu obrazu uszkodzeń oraz składników kosztów naprawy z kalkulacji wykonanej w systemie kalkulacyjnym firmy AUDATEX . Wersja INFO-PLUS pozwala również na dokładne oszacowanie kosztów naprawy i jej opłacalności a także na określenie wartości części możliwych do odzysku.

Końcowym efektem jest wydruk. Składa się on z kilku cześci, które odpowiadają danym etapom wyceny. Na arkuszu wydruku pojawiają się dane identyfikacyjne pojazdu pojazdu, jego wartość rynkowa, wyposażenie , nazwy i wartości wszelkich wprowadzonych korekt. Jeśli zostanie wykonana wycena pozostałości - ją również bedzie można wydrukować.

Do programu w wersji INFO-PLUS można dołączyć moduł - Ceny zakupu

Więcej informacji   Formularz zamówienia

INFO-PROGNOZA - wartości rezydualne

Umożliwia prognozę cen pojzadów

Program „Info-Prognoza” to łatwy i wygodny sposób na prognozowanie wartości rezydualnych samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Aplikacja umożliwia analizę wartości resztowych (sprzedaży i zakupu) samochodów nowych oraz używanych w zakresie od 6 do 60 miesięcy. Comiesięczna aktualizacja bazy pojazdów, cen nowych oraz wyposażania czyni z programu nieocenione narzędzie, wspomagające zarządzanie flotą.

Więcej informacji  

do góry